Seniorvip - Dla opiekunek  
Praca dla opiekunów osób starszych

Dla opiekunekZobacz także:   
WARTO PRZECZYTAĆ - Poradniki dla Opiekunek   
NIEMIECKI DLA OPIEKUNEK - Kurs internetowy   
Współpraca ze Szkołą Żak   

Mycie ciała

Mycie ciała osoby bliskiej jest krępującą sytuacją dla obydwu stron, dlatego należy zadbać o intymność i przyjazną atmosferę.

http://damy-rade.info/   

Zmiana pieluchomajtek

Zmiana pieluchomajtek u osoby dorosłej. Czy wiesz jak ważny jest prawidłowy dobór rozmiaru i rodzaju pieluchy? Żeby uniknąć wycieków i zapewnić komfort choremu. Jak założyć pieluchę? Jak zrobić to bezpiecznie dla siebie i dla chorego? Jak ułatwić sobie pracę? Na te pytania odpowie nasz ekspert.

http://damy-rade.info/   

Mycie głowy

Mycie włosów - z pozoru prosta czynność, staje się ogromnie trudna jeśli musisz umyć głowę osobie, która jest przewlekle chora i stale przebywa w łóżku. Jakimi akcesoriami możesz ułatwić sobie to zadanie? Jak można umyć włosy osobie leżącej przy użyciu basenika pneumatycznego ?

http://damy-rade.info/   

Mycie okolic intymnych

Czy zawsze przy zmianie pieluchomajtek trzeba używać miski z wodą? Czy można używać produktów bez wody? Nawet bardzo zabrudzoną skórę można oczyścić i umyć nie używając wody. Można zastosować środki, które zniwelują nieprzyjemny zapach moczu i kału oraz zabezpieczą skórę przed podrażnieniami. Np. pianka. Częste stosowanie wody z mydłem można podrażniać skórę, dlatego jest to lepsze rozwiązanie przy zmianie pieluchy.

http://damy-rade.info/   

Podmywanie

Mycie okolic intymnych wodą jest częścią codziennej toalety ciała. Jak podmyć okolice intymne osobie przewlekle chorej przebywającej w łóżku? Jak ważne jest zabezpieczanie okolic intymnych przed wystąpieniem odparzeń i odleżyn. Jakie produkty należy używać, żeby zachować PH skóry? Na co trzeba szczególnie zwrócić uwagę ?

http://damy-rade.info/   

Worki stomijne - sprzęt jednoczęściowy

Stomia jest chirurgicznie wytworzonym połączeniem części jelita z powierzchnią ciała.
Najczęściej jest konsekwencją występowania nowotworu jelita grubego, chorób zapalnych, polipowatości jelita grubego czy choroby Leśniowskiego-Crohna.

http://stomalife.pl/czym-jest-stomia/   

Zdejmowanie i utylizacja worków stomijnych

http://stomalife.pl/czym-jest-stomia/   

https://fb.com/seniorvip.de


Senior Vip Care Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 12/1, 45-802 Opole
KRS 0000727606 NIP 7543178823
REGON 369989953
Kapitał zakładowy: 5000 zł
Sąd Rejonowy w Opolu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasze biura są czynne
od poniedziałku do piątku
08:00 - 16:00

OPOLE 45-057, ul. Ozimska 7/6
LUBLIN 20-709, ul. Krasińskiego 2 / 20 B, II p.

Infolinia:
+ 48 510 010 993
+ 48 519 684 023
cv@seniorvip.de HOME TACY JESTEŚMY O NAS O PRACY DLA OPIEKUNEK ANGEBOT FÜR SENIOREN KONTAKT PARTNERZY polski deutsch український limba română