Seniorvip - Nasze referencje  
Praca dla opiekunów osób starszych

Tacy jesteśmy

Nasze referencjeJestem pracownikiem firmy Seniorvip. Bardzo sobie chwalę współpracę z tą firmą. Jest to firma zgodna polecenia, bardzo sobie chwalę współpracę z koordynatorem Panią Patrycją oraz Panią Martyna.Są bardzo pomocne w pracy w Niemczech można na nie liczyć w każdej sytuacji. Ja pracuję już 6 rok wyjeżdżam z Polski do. Niemiec jako opiekunka ,u starszych ludzi , bardzo mi się podoba bo pomoc drugiemu człowiekowi. Jest to praca bardzo odpowiedzialna ale sprawiająca dużo satysfakcji . Największym podziękowaniem ze strony podopiecznego to takie zwykłe dziękuję i życzliwy uśmiech na twarzy.Obecnie przebywamy w Niemczech miejscowości Aichach mam wspaniałego podopiecznego ma na imię Herbert . Jest wspaniałym człowiekiem w roku 2015 zmarła mu żona, tak jak mnie mąż oboje jesteśmy wdowcami. Podopieczny Jest dla mnie bardzo dobry ,tak samo ja mu się odwdzięcza za gościnne. Dobrym słowem i moją pracą.
Maria z Zabrza


witam wszystkich ,,pracuję jako opiekunka do osób starszych na terenie Niemiec ,wspópracuję z firmą Senior Vip,z siedzibą w Opolu ,,krótko współparcuję z tą firmą ,,ale naprawdę mam na dzień dzisiejszy bardzo dobrą opinię ,,szanują ludzi ,,nie ma problemu z kontaktem między pracownikiem a koordynatorem prowadzącym kontrakt,naprawdę oferują bardzo dobre zarobi ,,godne naszej ciężkiej pracy ,,naprawdę warto podjąć pracę w tej firmie ,,mam już trochę doświadczenia ,,pracuję już prawie dziewięć lat ,,i naprawdę jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Senior Vip,
Lidia P.


Z Firmą SENIOR VIP współpracuję od niedawna,ale moje odczucie jeśli dotyczy logistyki całego wyjazdu jest bardzo pozytywne. Wszystkie potrzebne dokumenty na wyjazd rzetelnie przygotowane w terminie. Co do umowy - wszystko czytelne i przejrzyste. Panie z Firmy oraz koordynatorka interesują się pracownikiem oraz służą radą w razie potrzeby. Myślę ,że będą to lata bardzo dobrych wzajemnych relacji. Ja ze swojej strony polecam Firmę SENIOR VIP. Jest godna polecenia
Elżbieta R.


Chciałabym podzielić się wrażeniami z pracy w firmie - Senior Vip. Pracuję tutaj jako opiekunka ok pół roku (wcześniej pracowałam w innej firmie) i widzę tutaj same pozytywne cechy. Polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą pracować w tym zawodzie, cały personel jest bardzo miły, przyjazny, z uważnością troszczą się o swoich pracowników, w każdej sytuacji można liczyć na pomoc, a w razie potrzeby na szybką interwencję. Przekonałam się, że to rzetelna i uczciwa firma, więc mam pełne zaufanie - i do warunków - i do rozliczeń finansowych. Tutaj się pracuje z przyjemnością i oddaniem, ja szczególnie się cieszę, bo moja praca pozwoliła mi zrealizować marzenie - właśnie za kilka tygodni zobaczę Australię i Nową Zelandię.
J.A.P


W firmie Senior Vip, jako opiekunka pracuję dopiero pół roku, (wcześniej pracowałam w innej firmie) i widzę duże różnice prawie w każdym aspekcie pracy - oczywiście na plus dla firmy Senior Vip. Personel firmy z wielką dbałością troszczy się o warunki pracy opiekunki, panie są miłe, kompetentne, pomagają i w razie potrzeby interweniują, przekonałam się na ostatnim kontrakcie, jakie to ważne mieć takie wsparcie. Nie ma problemów z rozliczeniami finansowymi, zasady są przejrzyste, uczciwe,rzetelność i zaangażowanie daje poczucie bezpieczeństwa i pełne zaufanie. Szczerze polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą pracować w tym zawodzie, Cieszę się bardzo, że trafiłam do tej firmy, tutaj się pracuje naprawdę z przyjemnością.
Opiekunka Janina


"Jako opiekunka Seniora pracuję od 2013 r. Z wykształcenia jestem magistrem administracji publicznej. Miałam do czynienia z 3 firmami... jednak szukałam takiej, z którą chciałabym nawiązać współpracę nie tylko na jeden raz :) Z Senior Vip wyjeżdżam po raz kolejny, ale po raz pierwszy nie martwię się o nic oprócz zabrania kompletnego bagażu. Wypłata w terminie - nawet kilka dni wcześniej, umowa w zrozumiałym , nieskomplikowanym języku dla laika, ograniczająca się do najistotniejszych spraw - bez kombinacji podpisywania kilku umów z różnymi podmiotami w ramach jednego zlecenia, koordynator zarówno polski jak i niemiecki zawsze pod telefonem - nie tylko 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku, lecz również wtedy, gdy opiekunka potrzebuje jego wsparcia w innych godzinach i dniach wolnych od pracy. Poza tym firma interesuje się losami opiekunek nie tylko do momentu podpisania umowy. Potwierdzam fakt wypłaty premii za wcześniejszy niespodziewany wyjazd oraz sumienne wykonywanie obowiązków... Nareszcie znalazłam poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, a to bardzo istotne!"
Iwona z Siedlec


Współpraca z firmą Seniorvip układa mi się bardzo dobrze. Są sprawdzane miejsca w których mam pracować. W każdej potrzebie mogę liczyć na pomoc koordynatora nawet po stronie Niemiec. Jestem bardzo zadowolona z takiej współpracy, wszystko jest zrealizowane profesjonalnie.
Z poważaniem
JF


W pracy oprócz satysfakcji bardzo istotne jest poczucie bezpieczeństwa fizycznego jak i psychicznego. Zapewnia mi to firma poprzez: stały kontakt, profesjonalne i adekwatne do sytuacji wsparcie od mojego koordynatora, ubezpieczenie, ZUS i terminowe wypłaty wynagrodzenia. Dzięki tej współpracy mam możliwość poznawania nowych miejsc, ludzi, ich zwyczaje, kulturę i uczę się języka niemieckiego. Seniorvip to solidny pracodawca, godny polecenia.
Ewa


Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Senior Vip Sp. z o.o. Stały kontakt podczas pobytów u podopiecznych z Polskim koordynatorem, szybki wyjazd do nowych podopiecznych, pieniądze na czas na koncie. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z tą firmą.
Żaneta H.


Współpracujemy z firmą Senoior Vip od nie dawna, ale to był bardzo dobry wybór. Rzetelna ,solidna firma .Bardzo dobry kontakt z naszą Panią opiekun )jesteśmy w stałym kontakcie ).Firma bardzo interesuje się pracownikiem nie zostawia go samego z problemami.Można tylko życzyć aby współpraca układała się dalej tak dobrze.Jesteśmy zadowoleni w 100 procentach
Joanna i Andrzej J.


Z firmą Seniorvip współpracujemy od niedawna ale z przyjemnością podzielimy się naszą opinią: Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, miła, fachowa, rzeczowa i konkretna osoba- zawsze do dyspozycji. Świetnie rozwiązana sytuacja z dojazdami do pracy - wszystko bierze na siebie firma począwszy od szukania firmy przewozowej, zgrywania terminów ze zamiennikami aż przez płacenie przewoznikowi Pieniążki na koncie zawsze przed czasem. Pensja na wysokim poziomie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy nadzieję na dalszą wspólną i owocną przyszłość.
Pozdrawiamy
Lucyna Rafał K


Jesteś zainteresowany pracą

Zgłoś chęć wyjazdu pod numerami telefonu:

510 010 993   519 684 023

Infolinia czynna 8-16
222 478 110 oraz 222 478 114


lub prześlij swoje CV na mail: cv@seniorvip.de

Wypełnij poniższy formularz
skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

Formularz kontaktowy


https://fb.com/seniorvip.de


Senior Vip Care Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 12/1, 45-802 Opole
KRS 0000727606 NIP 7543178823
REGON 369989953
Kapitał zakładowy: 5000 zł
Sąd Rejonowy w Opolu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nasze biura są czynne
od poniedziałku do piątku
08:00 - 16:00

OPOLE 45-057, ul. Ozimska 7/6
LUBLIN 20-709, ul. Krasińskiego 2 / 20 B, II p.

Infolinia:
+ 48 510 010 993
+ 48 519 684 023
cv@seniorvip.de HOME TACY JESTEŚMY O NAS O PRACY DLA OPIEKUNEK ANGEBOT FÜR SENIOREN KONTAKT PARTNERZY polski deutsch український limba română